poniedziałek, 21 listopada 2011

Serdeczne podziękowania dla Palmette

Ponieważ byłam straszliwie zakręcona na wiosnę tego roku, a wydarzyła się rzecz o której na blogu nie wspominałam. Otóż wygrałam niespodziankę w candy u 
W między czasie korespondowania  w sieci zaprojektowała mój nowy banerek 
i opisała go tak:
 "Do banerka użyłam zdjęcia z robótką, z sercem, kapciuszkami i aniołkiem, którego zrobiłaś na wzór swojego loga. Dlaczego akurat to? Hm.. bo aniołek i robótki to charakterystyczne wątki Twojego bloga. Bo serce to to, co masz i czego nie boisz się pokazać. Bo kapciuszki to coś, co kojarzy mi się z dziećmi, szczęśliwym domem, opiekuńczymi rodzicami - czyli z Twoim światem. :)"
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję...

9 komentarzy:

 1. no to będzie piękny banerek! pozdrawiam i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Banerek świetny i rzeczywiście oddaje Ciebie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Banerek pięknie zaprojektowany :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak! Rozszalałam się i teraz robię kilka rzeczy na raz. Oprócz decu robię czapkę córce i zamierzam chwycić za szydełko. :) Bardzo podobają mi się białe meble, w ogóle wszystko! :) Ściskam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ... Jakby oczka mi się... spociły? :)
  Aniołku bardzo się cieszę, że banerek przypadł Ci do gustu. Kochana przepraszam za opóźnienie w emailowaniu. Odpiszę na dniach, bo już prawie wyrabiam się z ogarnianiem codzienności, choć nadal czuję się jak ten kot na pustyni Gobi, który siedzi, patrzy, kręci głową i mruczy: "Normalnie nie ogarniam tej kuwety!" ;)
  Uściski serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny masz banerek i tak jak Palmette napisała - odzwierciedla ciepło domowe, a aniołek - to podstawa :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. bo to wszystko prawda...;))gratuluje z całego serca;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów a będę mogła i Ciebie odwiedzić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Mój Instagram - bardziej swojsko :)