sobota, 28 marca 2015

Wielkanoc - baranek i jajka do decoupage

Witajcie, po dosyć sporej przerwie. Po ostatnim Candy okazało się, że z pocztą nie zawsze jest tak bezpiecznie wysyłać swoje przesyłki. Okazało się, że wygrana z upominkami do osoby, która została wylosowana nie doszła :( Wysyłałam, tak jak zawsze priorytetem, bo zawsze tak robiłam i nic się z przesyłką nie działo, tym razem poczta zawiodła. Więc wysłałam nową niespodziankę, trochę inną - ale bardziej już świąteczną, no i poleconym.
Oprócz serwetek różnej maści, poprosiłam uprzejmie mojego Małżonka o wycięcie takich oto ozdób wielkanocnych do samodzielnego ozdobienia :)

4 komentarze:

 1. Piękne jajeczka i ozdoby a poczcie już dawno przestałam ufać :) Kradną ile się da :/ Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety i ja miałam raz nieprzyjemną sytuację z pocztą, ale wtedy najprawdopodobniej przesyłka "zginęła" po niemieckiej stronie.
  Widzę, że cała Twoja rodzina jest utalentowana - naprawdę piękne rzeczy robicie. :) Serdecznie pozdrawiam z Palmogrodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka incydentów z przesyłkami miałam również. Trudno im zaufać. Jakie fajne rzeczy wykonał Twój małżonek. Macie talent. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy ja i Małżonek również :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów a będę mogła i Ciebie odwiedzić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Mój Instagram - bardziej swojsko :)