wtorek, 11 marca 2014

Szydełkowe zakładki do książek.

Jakiś czas temu wyszydełkowałam 2 zakładki w wymownym kształcie krzyżyków. 
 
Jeden sama używam do książki, którą teraz czytam a która jest bardzo ujmująca za serce i duszę, to jest "Dobre drzewo - opowieść o Ludwiku i Zelii Martin" - Władysław Kluz OCD. 
 4-1.  
"Dobre drzewo to barwna opowieść biograficzna o życiu codziennym rodziny Martin, w której urodziła się i wychowała św. Teresa od Dzieciątka Jezus. Świętość Małej Teresy była owocem łaski Bożej oraz wychowania religijnego jakie otrzymała. Jej rodzice wierzyli w Boga i nauczyli swoje dzieci traktować wiarę nie jako martwą tradycję, ale jako siłę, która prowadzi do zjednoczenia z Bogiem. Dobre drzewo to powieść, która uczy nas, jak wychowywać dzieci do świętości i jak stawać się świętym we własnej rodzinie każdego dnia." Kupiłam ją z myślą o prezencie w TEJ księgarni i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona:)
 Jakiś czas temu odwiedziła nas kopia  cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej z krzeszowskiego Sanktuarium, było to również wyjątkowe wydarzenie w naszej rodzinie.
Taki oto post religijny się zrobił, pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich stałych i nowych obserwatorów mojego bloga :)

10 komentarzy:

 1. dobry pomysl..a ja sobie poszylam zakladki z koronki..tez ladne i jak milo sie bierze taka zakladke do reki.Ksiazki nie czytalam ale wierze ze ciekawa..Pozdrawiam .)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudne koronkowe:]ja NIE POTRAFIE TAKICH ROBIC:]HIHIHI...NAPRAWDE FAJOWE:]CALUSKI

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zakładki!!!
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zakładki i stawiają do pionu!
  Wizerunek Maryi niezwykły, a Terenią się zachwycam:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zakładki. Myślę,że mogą stanowić świetny dodatek do Pisma Świętego w prezencie komunijnym.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Temat ZAKŁADEK na czasie, przecież post! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. :)) bardzo ładne zakładki, s Św. Tereskę uwielbiam, mam jej Dzieje Duszy /ponad 100 letnie/ i obraz który jakimś cudem czekał stareńki na mnie na targu staroci, nie wiem czemu, ale ta Świętą sobie szczególnie upodobałam, więc książkę która polecasz na pewno przeczytam :)
  uściski!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów a będę mogła i Ciebie odwiedzić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Mój Instagram - bardziej swojsko :)