Przejdź do głównej zawartości

Wielkanoc - baranek i jajka do decoupage

Witajcie, po dosyć sporej przerwie. Po ostatnim Candy okazało się, że z pocztą nie zawsze jest tak bezpiecznie wysyłać swoje przesyłki. Okazało się, że wygrana z upominkami do osoby, która została wylosowana nie doszła :( Wysyłałam, tak jak zawsze priorytetem, bo zawsze tak robiłam i nic się z przesyłką nie działo, tym razem poczta zawiodła. Więc wysłałam nową niespodziankę, trochę inną - ale bardziej już świąteczną, no i poleconym.
Oprócz serwetek różnej maści, poprosiłam uprzejmie mojego Małżonka o wycięcie takich oto ozdób wielkanocnych do samodzielnego ozdobienia :)

Komentarze

 1. Piękne jajeczka i ozdoby a poczcie już dawno przestałam ufać :) Kradną ile się da :/ Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety i ja miałam raz nieprzyjemną sytuację z pocztą, ale wtedy najprawdopodobniej przesyłka "zginęła" po niemieckiej stronie.
  Widzę, że cała Twoja rodzina jest utalentowana - naprawdę piękne rzeczy robicie. :) Serdecznie pozdrawiam z Palmogrodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka incydentów z przesyłkami miałam również. Trudno im zaufać. Jakie fajne rzeczy wykonał Twój małżonek. Macie talent. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy ja i Małżonek również :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad po swoich odwiedzinach w postaci chociaż kilku słów a będę mogła i Ciebie odwiedzić :)

Popularne posty z tego bloga

Aniołek na szydełku - piękny wzór

Mój kolejny aniołek na szydełku, od podstaw aniołek jest mojego projektu :)
Myślę, że Wam się spodoba...
"Znalazłam skrzydła anioła
pokryte pyłem i liśćmi
zakurzone zapomnieniem
wyschnięte, bez miłości
wzgardzone ciszą

Przygarnęłam
Na zawsze
Zatraciwszy siebie
Zyskałam
Wiarę
Nadzieję
i Miłość"

Kochani pokażcie swoje aniołki i napiszcie, czy już macie swoje kolekcje szydełkowych ozdób.
Ściskam! Dorota

Aniołki z masy solnej - duża kolekcja

Wdzięczne aniołki z masy solnej. Wszystkie aniołki suszę w pierniku w 70 stopniach, nawet jak są czasami ciut zarumienione, to farba łanie je pokrywa.
Przepis na masę solną oraz jak wykonać aniołka z masy solnej krok po kroku, znajdziecie  - TU :)

Aniołki, gwiazdka i dzwoneczki na szydełku

Postarałam się i uczyniłam jeszcze gwiazdkę i dzwoneczki oraz kilka dodatkowych aniołeczków, wszystko płaskie. Miałam taki gruby kordonek naturalnego koloru i o takie mi właśnie ozdoby chodziło, każda z ozdób jest dosyć spora ale za to okazała... „Wielkie dzieło nawrócenia świata rozpoczyna się od małych nieraz wysiłków, od budowania zgody w naszych rodzinach, parafiach, w środowiskach pracy” ks. Jan Twardowski